اگر عمر وب سایت شما متوسط و یا قدیمی است

پیشنهادات ویژه ای برای رشد سایت شما داریم

“آرت آرک” با دارا بودن تجربه و تیم تخصصی در تمامی زمینه های دیجیتال مارکتینگ کلیه سرویسهای مورد نیاز شما را در این مرحله ارائه می دهد. از نظر ما این مرحله از وب سایت ها بسیار مهم است، نه تنها از نظر فنی بلکه بیشتر از نظر سنگ بنای ذهنیتی که باعث موفقیت یک وب سایت می شود. چرا که اگر مدیران یک وب سایت جدید از همان ابتدا با ذهنیت درست وارد این بازی نشوند و در مسیر رشد متوالی قرار نگیرند، علاوه بر اینکه نتیجه گرفتن آنها زمان طولانی در پی خواهد داشت بلکه ممکن است با یک برنامه و شروع نادرست متحمل هزینه های زیادی نیز بشوند.

پیشنهادی که نمیتونی رد کنی

اگر از مدت فعالیت سایت شما ۶ ماه یا بیشتر می گذرد یعنی کم کم از رده سایت های خیلی جدید در می آیید. اگر از مدت زمان فعالیت سایت شما بیش از یک سال گذشته است یعنی کم کم باید جایگاهی در گوگل برای خود دست و پا کرده باشید و اگر بیش از ۳ سال از مدت زمان فعالیت سایت شما می گذرد می‌توان گفت سایت شما دارای سن مناسبی است و کم کم وارد رده سایت های قدیمی می شوید.

در این بخش قرار است پیشنهاداتی برای رشد و تقویت وب سایت شما ارائه دهیم.

در حالت کلی وب سایت های جدید باید بیشتر تمرکز خود را بر روی تولید محتوای مداوم و فعال نگه داشتن سایت خود بگذارند. وب سایت های متوسط و قدیمی نیز علاوه بر تولید محتوا بایستی بر روی به روز رسانی های مداوم محتوا، تحلیل مداوم رقبا، تحلیل رفتار کاربران، یافتن جایگاههای رشد برای کلمات کلیدی جدید و ورود به حوزه کلمات کلیدی پر رقابت، تمرکز کنند. در نظر داشته باشید که در زمینه سئو بایستی یک استراتژی مشخصی برای وب سایت داشته باشید و با آن استراتژی همراه شوید. اگر مدیر وب سایتی هستید که سایت جدیدی نیست و می خواهید در ادامه راه در مسیر درست قرار بگیرید بایستی مراحل زیر را انجام دهید.

 1. تحقیق کلمات کلیدی
 2. رفع مشکلات تکنیکال سئوی داخلی، افزایش سرعت و …
 3. تولید محتوای هدفمند
 4. لینک سازی با هدف افزایش قدرت دامنه و جایگاه کلمات کلیدی
ویرایش محتوا

برای رشد سریع کسب و کار خود از ما مشاوره بگیرید. تجربه نشان داده است که کسب و کارهایی که در تمام مراحل ایجاد تا رشد مشاوره گرا بوده اند و مدیرانی که مشاوره پذیر بوده اند رشد سریعتری را نیز داشته اند. این طبیعی است که یک مدیر در کسب و کار خود اطلاعات بسیار زیادی داشته باشد ولی وقتی وارد حوزه جدیدی می شویم که در آن مورد دانش و تجربه ای نداریم برای درک سریع و پیشرفت سریع در این حوزه دریافت مشاوره از کارشناسان با تجربه آن حوزه عاقلانه ترین انتخاب است. اگر وارد حوزه دیجیتال مارکتینگ شده اید و در هر کدام از بخش های این حوزه می خواهید سریع رشد کنید ما در “آرت آرک” می توانیم در کنار شما باشیم. همچنین ما می توانیم در بخش های گوناگون مرتبط با دیجیتال مارکتینگ اقدام به ارائه مشاوره نماییم در زمینه های زیر می توانید از خدمات مشاوره “آرت آرک” استفاده نمایید.

 1. تجربه کاربری (UX)
 2. طراحی اپلیکیشن
 3. سئو سایت
 4. بهینه سازی سایت
 5. خدمات محتوایی
 6. کمپبن تبلیغاتی
 7. طراحی گرافیکی
 8. امنیت سایت
 9.  شبکه های اجتماعی
 10. و…

برای اطلاعات بیشتر به صفحه سرویس مربوطه مراجعه نمایید.

ویرایش محتوا

سایت های وردپرسی برخلاف انتظار عموم دارای سئوی داخلی مناسبی نیستند. البته که وردپرس افزونه هایی برای بهینه سازی دارد ولی غالبا سئوی داخلی سایت های وردپرسی بدلایل گوناگونی مانند استفاده از قالبهای غیر استاندارد و سنگین و یا استفاده از افزونه های متعدد به خطر می افتد. از دیگر مشکلات سایت های وردپرسی سنگین بودن سایت ها می باشد که باعث می شود سرعت لود در برخی سایتها بسیار کند شود و سرعت پایین، هم بر روی سئو تاثیر منفی دارد و هم باعث افزایش بانس ریت و کاهش نرخ تبدیل مشتریان می شود. یکی از اولین کارهایی که مدیران سایت های وردپرسی باید انجام دهند بررسی و رفع مشکلات سئوی داخلی، سئوی قالب و افزایش سرعت است.

“آرت آرک” برای سایت های وردپرسی سرویس ویژه سئو داخلی و افزایش سرعت ارائه می دهد. در این سرویس سایت شما از طرف کارشناسان سئو مورد بررسی قرار گرفته و مشکلات سئوی داخلی سایت و مشکلات سئویی قالب برطرف می شوند. همچنین عوامل موثر در کاهش سرعت سایت بررسی و شناسایی شده و رفع می گردند. اجرای سرویس سئوی داخلی وردپرس برای تمام سایت های وردپرسی ضروری است.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه سرویس مربوطه مراجعه نمایید.

ویرایش محتوا

چندین سال از زمانی که بیل گیتس جمله معروف Content is King (محتوا پادشاه است) را گفته است می گذرد و اهمیت این موضوع بر همه آشکار شده است. تولید محتوا در موفقیت وب سایتها نقش بسزایی دارد. ساده ترین تحلیل این است: اگر سایت شما محتوایی نداشته باشد گوگل چه چیزی را باید به جستجوگران نمایش دهد؟ البته امروزه دیگر کار تولید محتوا صرفا نوشتن یا ترجمه تعدادی مقاله بی هدف نیست. امروز برای موفقیت در بازاریابی محتوایی بایستی کاملا با برنامه کار کرد و اگر برنامه مدونی برای تولید محتوای هدفمند نداشته باشید نتیجه ای نیز نخواهید گرفت.

دغدغه تولید محتوا نداشته باشید. ما به جای شما می نویسیم! ما در “آرت آرک” متوجه این درخواست کاربران شده ایم و سیستم تولید محتوای حرفه ای را برای وبسایت ها ایجاد کرده ایم. “آرت آرک” هم اکنون دارای یک تیم قوی و آموزش دیده در زمینه تولید محتوای باکیفیت است که این امکان را به مدیران کسب و کارهای اینترنتی می دهد تا با خیال راحت موضوع تولید محتوا و به روز بودن سایت را به یک تیم کار بلد بسپارند.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه سرویس مربوطه مراجعه نمایید.

ویرایش محتوا

گاه مدیران وب سایت ها بر این باورند که تولید محتوا یعنی شروع به نوشتن یک محتوا در حوزه کاری و یا ترجمه مقالاتی در این حوزه. نتیجه کار، وب سایتی می شود که محتواهای زیادی تولید می کند ولی نتیجه دلخواه گرفته نمی شود. در واقع محتواها به پتانسل واقعی خود نمی رسند. در اینگونه موارد مشکل بدلیل نداشتن یک استراتژی محتوا است. امروز در سئو تولید محتوا صرفا شروع به نوشتن یک مقاله و تکمیل آن نیست. بلکه امروز تولید محتوا از مرحله تحقیق و طراحی استراتژی شروع می شود. می خواهید کسب و کار شما به کجا برسد؟ استراتژی محتوا، خط مشی حرکتی بازاریابی محتوایی شما را تشکیل می دهد. اینکه در چه موردی بنویسید؟ چقدر بنویسید؟ چگونه و با چه برنامه ای بنویسید؟ مجموع این موارد پلنی را در اختیار ما قرار می دهد که به آن استراتژی تولید محتوا می گویند.

اگر می خواهید تولید محتوا و بازاریابی محتوایی را بصورت جدی دنبال کنید پیشنهاد می شود قبل از شروع به کار، یک استراتژی دقیق و نقشه راه تولید محتوا برای وب سایت طراحی نمایید. کارشناسان سئو “آرت آرک” می توانند بصورت تخصصی اقدام به طراحی یک استراتژی تولید محتوا برای کسب و کار شما نمایند. برای دریافت مشاوره در زمینه طراحی استراتژی تولید محتوا می توانید با رزرو مشاوره از کارشناسان ما به بهترین نحو نیاز خود را مرتفع نمایید.

ویرایش محتوا

پروسه آنالیز سایت یعنی تجزیه و تحلیل شرایط کنونی سایت از منظر فاکتورهای تاثیر گذار در سئو. این فاکتورها می توانند شامل فاکتورهای تکنیکال و المان های سئو داخلی و سئو خارجی سایت باشند. در بسیاری مواقع تحلیل سئوی سایت باعث شناسایی عوامل بازدارنده رشد سایت می شود که این موارد می تواند صرفا توسط کارشناسان سئو شناسایی شوند.

کارشناسان سئو آرت آرک می توانند سایت شما را بصورت تخصصی آنالیز کنند و مشکلات سارت را بصورت کامل گزارش نمایند.

در سرویس آنالیز سئو هدف ما پاسخ به دو سوال است: اول اینکه مهمترین مشکلات سایت در حال حاضر چیست که باعث افت رتبه آن شده است و دوم برای رفع این مشکلات از چه راهکارهایی می توانیم استفاده کنیم؟ پس از تکمیل سرویس توسط کارشناسان سئوی “آرت آرک” چندین فایل گزارش در فرمت های Word و Excel و PDF به همراه یک فایل ویدئویی برای شما ارسال می گردد. فایل های اول شامل اطلاعات و گزارش های مختلف آنالیز سایت شما است. فایل ویدئویی نیز شامل آموزش نحوه استفاده از این گزارش می باشد.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه سرویس مربوطه مراجعه نمایید.

ویرایش محتوا

رتبه گرفتن در نتایج گوگل از داشتن یک استراتژی سئو عالی بوجود می آید. اگر وب سایتی دارید و می خواهید در نتایج گوگل رتبه بگیرید معمولا دو گزینه پیش رو دارید:

 1. سئو سایت را به دست شرکت دیگری یا یک فرد فریلنسر بدهید و یا یک کارشناس سئو حرفه ای استخدام نمایید. در اینصورت این شرکت یا فرد برای سایت شما در ابتدای کار یک استراتژی سئو تعریف می کند.
 2. در نظر داشته باشید تا کار سئوی سایت را خودتان انجام دهید.اگر جزو دسته بندی دوم هستید و می خواهید کار سئوی سایت را خودتان انجام دهید حتما قبل از شروع به کار بایستی یک استراتژی سئو داشته باشید.

استراتژی سئو نقشه راه بهینه سازی سایت است.

اگر قصد دارید بر روی سئو سایت خود کار کنید، کارشناسان سئو رایاطرح می توانند یک استراتژی دقیق سئو برای سایت شما طراحی نمایند. استراتژی سئو در واقع یک نقشه راه کامل است که برنامه سئو ۶ ماه تا یک سال آینده سایت شما با تمام جزئیات در آن گنجانده شده است.

برای دریافت مشاوره در زمینه طراحی استراتژی تولید محتوا می توانید با رزرو مشاوره از کارشناسان ما به بهترین نحو نیاز خود را مرتفع نمایید.

ویرایش محتوا

امروزه نمی توان به فکر فعالیت در دنیای دیجیتال بود ولی به سئو اهمیت نداد. طبق گزارش، شرکتها بطور متوسط بیش از ۵۰ درصد سود خود را در دنیای دیجیتال از طریق سئو کسب می کنند. البته این درصد برای بسیاری از شرکتها هم اکنون ۱۰۰ درصد است و تمام سود حاصله از طریق کلیک هایی است که بر روی نتایج طبیعی در گوگل بدست می آید.

“آرت آرک” دارای نیروهای کاملا متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت می باشد. چه یک استارت آپ کوچک بوده و به دنبال رشد کسب و کار خود باشید و چه یک شرکت بزرگ بوده و به دنبال بهبود شرایط فعلی تان در دنیای مجازی باشید، خدمات سئوی “آرت آرک” می تواند جهت دستیابی کسب و کار شما به اهداف تجاری خود و افزایش فروش کمک شایانی نماید. ما با استفاده از بهترین و به روز ترین تکنیک ها، جایگاه پایداری را در نتایج برتر موتورهای جستجو به شما پیشنهاد می کنیم.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه سرویس مربوطه مراجعه نمایید.

ویرایش محتوا

در دنیای رقابتی آنلاین امروز اگر برنامه کاملا مشخص و مدونی برای موفقیت و پیشرفت وجود نداشته باشد امکان موفقیت نیز وجود نخواهد نداشت. کسب و کارهای اینترنتی از روی شانس به موفقیت نمی رسند بلکه پشت هر کسب و کار موفق یک برنامه مدون رشد و پیشرفت وجود دارد.

برای کسب و کار شما برنامه داریم!

اگر مدتی است که کسب و کار خود را در فضای آنلاین راه اندازی کرده اید و هم اکنون به دنبال رساندن کسب و کارتان به مراحل بالاتر هستید، پس برای کسب و کار شما برنامه داریم!

سرویس توربو بیزینس یک سرویس همه جانبه است که با تمرکز بر روی بخش های گسترده ای از دیجیتال مارکتینگ کسب و کار اینترنتی شما را تا دهها برابر رشد می دهد. در طول سالها تجربه ای که در زمینه اجرای سرویسهای سئو و دیجیتال مارکتینگ داریم به این نتیجه رسیدیم که در برخی پروژه ها، وب سایت مشتری به چیزی فراتر از سئو نیاز دارد. قطعا سئو بخش بزرگی از رشد کسب و کار را برعهده می گیرد ولی با تحلیل نتایج به دست آمده مشاهده کردیم در برخی مواقع با وجود بهینه سازی باکیفیت و حتی رساندن کسب و کار به رتبه های بالای گوگل، همچنان کسب و کار مثلا در فروش و یا دریافت لید و … مشکل دارد. با بررسی های انجام شده متوجه شدیم که کسب و کارها در مراحل بالاتر علاوه بر سئو به یک سرویس کامل تر نیاز دارند، سرویسی که در کنار خدمات سئو با بررسی و تحلیل نوع کسب و کار و عوامل تخصصی تر و گاه نامرتبط با سئو بتواند رشدی بسیار بیشتر را رقم بزند.

چه نتایجی حاصل می شود؟

 1. رتبه گرفتن در صدها کلمه کلیدی
 2. افزایش فروش
 3. افزایش تعداد تماس ها
 4. تقویت برندینگ
 5. و…

برای اطلاعات بیشتر به صفحه سرویس مربوطه مراجعه نمایید.