خدمات طراحی اپلیکیشن

کسب و کارهای امروزی برای توسعه فعالیت‌های خود نیازمند یک بازنگری در ارائه خدمات هستند. اپلیکیشن‌ها ابزارهایی هستند که به شما کمک میکنند تا به مشتریانتان خدمات و محصولاتتان را به راحتی و در هر زمانی ارائه دهید. طراحی یک اپلیکیشن موفق نیازمند بررسی و برنامه‌ریزی دقیق است..

خدمات طراحی اپلیکیشن

کسب و کارهای امروزی برای توسعه فعالیت‌های خود نیازمند یک بازنگری در ارائه خدمات هستند. اپلیکیشن‌ها ابزارهایی هستند که به شما کمک میکنند تا به مشتریانتان خدمات و محصولاتتان را به راحتی و در هر زمانی ارائه دهید. طراحی یک اپلیکیشن موفق نیازمند بررسی و برنامه‌ریزی دقیق است..

طبق گزارش Mary Meeker در سال 2017 ساعات استفاده از اینترنت در هر سال به سرعت در حال افزایش است و در این آمار، استفاده از تلفن همراه بسیار بیشتر از لپ تاپ و دسکتاپ ها رشد کرده است. طبق این آمار استفاده از لپ تاپ ها و دسکتاپ ها از سال 2008 تا 2017 هیچ افزایشی نداشته است در صورتی که استفاده از تلفن همراه و استفاده از اپلیکیشن های آن حدود 80 درصد افزایش داشته است نیازهای کسب و کار خود را شناسایی کنید. یک اپلیکیشن کاربردی و جذاب می تواند تجربه کاربری مشتریان را بهبود بخشد و باعث افزایش رضایت آنها از خدمات شما شود.

دو گروه مخاطب نیاز به طراحی اپلیکیشن دارند. گروه اول افرادی هستند که می‌خواهند از اپ‌های خدماتی استفاده کنند و گروه دوم افرادی که دارای تخصص و حرفه‌ای هستند و در مقابل خدماتی که به کاربران ارائه می‌کنند، مبلغی را دریافت خواهند کرد. مطالعه بازار و شناخت رقبا و مشتریان بسیار مهم است. این به ما کمک می‌کند تا نقاط قوت و ضعف رقبا را بشناسیم و از طریق رضایت مشتریان، قابلیت‌هایی را برای اپلیکیشن تعیین کنیم که متمایز کننده باشند. اپلیکیشن های کاربردی می توانند باعث افزایش فروش کسب و کار شما شوند، زیرا مشتریان به راحتی می توانند از خدمات شما استفاده کنند و سرعت پاسخگویی شما به درخواست های آنها بیشتر می شود.

مرحله به مرحله

1-اگه نمیدونی چی میخوای ؟

قبل از این که تصمیمی در خصوص طراحی اپلیکیشن بگیرید ، “آرت آرک” شما رو به یک مشاوره اختصاصی در مورد امکانات مورد نیاز اپلیکیشن دعوت میکند. شما می توانید برای اطلاع از شرایط و روند کار، فرم رزرو مشاوره را پر کرده تا مشاورین ما در کوتاهترین زمان با شما تماس بگیرند.

2- اگه میدونی چی میخوای !

حالا که تصمیم به طراحی اپلیکیشن گرفتی برای اینکه با روند کلی انجام پروژه آشنا بشی حتما این پادکست رو گوش بده

۳- انتخاب خدمات مناسب شما

یکی از عوامل موفقیت کسب و کار ها تطبیق آنها با تکنولوژی است. در دنیای امروز خدمات نیز اینترنتی شده اند به صورتی که با استفاده از یک اپلیکیشن به راحتی می توان مشکلات خود را با متخصص مربوطه مطرح کرده و درخواست ارائه خدمات کرد. کسب و کارهای ارائه خدمات با طراحی اپلیکیشن حرفه ای توانسته اند خدمات خود را بهبود داده و مشتریان بیشتری جذب کنند. همچنین با اپلیکیشن بهتر می توانند مشتریان خود را مدیریت کنند و پاسخگوی آنها باشند.

4- ثبت سفارش

یکی از مهمترین مسائل طراحی اپلیکیشن خدماتی انتخاب بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن است که باید توجه ویژه ای به آن کرد. معیارهای مهمی که در طراحی اپ موبایل اهمیت دارد قیمت طراحی اپلیکیشن، داشتن تیم حرفه ای، داشتن نمونه کارهای قوی، استفاده از تکنولوژی بروز، پشتیبانی اپلیکیشن، رضایت مشتریان است. آرت آرک مجموعه ای حرفه ای است که در موارد فوق رتبه خوبی دارد.

اهمیت طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن برای کسب و کارها امروزه بسیار مهم است. با توجه به اینکه بیشتر افراد از دستگاه های هوشمند استفاده می کنند، اپلیکیشن ها به عنوان یک ابزار بسیار مهم برای ارتباط با مشتریان و ارائه خدمات به آنها در دسترس هستند. با داشتن یک اپلیکیشن کاربردی، مشتریان به راحتی می توانند با کسب و کار شما در ارتباط باشند و از خدمات شما استفاده کنند. داشتن یک اپلیکیشن کاربردی و حرفه ای می تواند به عنوان یک نشان از حرفه ای بودن کسب و کار شما در نظر مشتریان عمل کند.

 

سهولت در ایجاد تعامل با مشتری

جذب مشتری بیش تر

ارائه خدمات به صورت 24 ساعته

افزایش درآمد و سودآوری

افزایش اعتبار و برند سازی

ارائه خدمات در حالتی بسیار وسیع

مزایای طراحی اپلیکیشن

بالا بردن اعتبار فروشگاه

یکی از مزایای طراحی اپلیکیشن، ایجاد برندینگ برای کسب و کار شما است. با داشتن یک اپلیکیشن اعتبار فروشگاه خود را نسبت به فروشندگان سنتی بالاتر می‌برید.

صرفه جویی در زمان و هزینه

از مهمترین مزایای طراحی اپلیکیشن، صرفه جویی در زمان و هزینه است. مشتری بجای اتلاف وقت در رسیدن به فروشگاه مورد نظر، به صورت آنلاین خرید خود را انجام می‌دهد.

داشتن مشتریان وفادار

با ارائه خدمات با کیفیت به صورت آنلاین و هرآنچه که مشتری می‌خواهد، باعث رضایت مشتری می‌شوید و در نتیجه مشتریانی وفادار خواهید داشت. از این رو طیف مشتریان خود را افزایش می‌دهید.

تبلیغات موثر و هدفمند

از ویژگی‌های داشتن یک اپلیکیشن، ایجاد تبلیغات موثر و هدفمند برای مشتریان است. با طراحی اپلیکیشن درحال تبلیغ برند و شاخه فعالیت خود هستید و به بهترین شکل برند سازی قوی خواهید کرد.

خرید ساده و سریع

سادگی استفاده از اپلیکیشن و سرعت استفاده از آن از ویژگی های مهم ایجاد اپلیکیشن است. با طراحی رابط و تجربه کاربری عالی می‌توانید در این عرصه موفقیت بسیاری بدست آورید.

پشتیبانی آنلاین

برای دستیابی به رضایت مشتری و ایجاد اعتماد مشتری، اپلیکیشن باید پشتیبانی آنلاین داشته باشد تا در هر زمان مشتری بتواند با شما ارتباط برقرار کند و سوالاتش را بپرسد.

رشد کسب و کار با طراحی اپلیکیشن

با داشتن یک اپلیکیشن کاربردی، می توانید به راحتی اطلاعات مشتریان خود را جمع آوری کنید و از آنها برای بهبود خدمات خود استفاده کنید. به طور کلی، طراحی اپلیکیشن به عنوان یک ابزار بسیار مهم برای ارتباط با مشتریان و رشد کسب و کارها در دنیای دیجیتال بسیار اهمیت دارد. آرت آرک با هدف جلب رضایت و همینطور موفقیت مشتریان خود، در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل خدمات بی نظیری را ارائه کرده است. با توجه به اینکه امروزه اکثر گوشی‌های هوشمندی که کاربران استفاده می‌نمایند شامل یکی از سیستم عامل‌های اندروید و یا ios می‌باشد، این امکان توسط آرت آرک فراهم شده که شما بتوانید متناسب با نیاز خود درخواست طراحی اپلیکیشن اندروید و ios را ارائه دهید. این اطمینان را داشته باشید در ازای مبلغی که بابت هزینه طراحی اپلیکیشن پرداخت می‌کنید به مزایایی همچون جذب مشتریان بیشتر و افزایش درآمد دست خواهید یافت. داشتن یک اپلیکیشن کاربردی، مشتریان می توانند به راحتی از خدمات شما استفاده کنند و از امنیت بیشتری برخوردار باشند. یک اپلیکیشن کاربردی و جذاب می تواند به عنوان یک ابزار برای ارتقای شناسایی برند شما در بازار عمل کند.

کاربرد طراحی اپلیکیشن

با دسترسی آسان به خدمات و محصولات شما، مشتریان بیشتر به سمت خرید از شما جذب می‌شوند و در نتیجه فروش شما افزایش پیدا می‌کند.
3- تبلیغات رایگان: با دسترسی آسان به اپلیکیشن شما، مشتریان بعضاً به صورت خودکار آگهی های شما را در گروه های مختلف اجتماعی منتقل کرده و تبلیغات رایگان برای شما فرآیند پیدا می‌کند.
4- تجربه کاربر بهینه: با دسترسی آسان به خدمات و محصولات شما، تجربه کاربر بالاتر خواهد بود. همچنین، اپلیکیشن شما می‌تواند به صورت خودکار و بدون نیاز به تماس با کاربران، به آنها پاسخ دهد.
5- افزایش اعتماد مشتریان: داشتن یک اپلیکیشن حرفه‌ای و قابل اعتماد، مشتریان را به شما جذب می‌کند و باعث افزایش اعتماد آنها به کسب و کار شما می‌شود.

سوالات متداول

طراحی اپلیکیشن بسته به نیاز و خواسته شما طراحی میشه اما در نهایت جواب این سوال خیر می باشد تا جایی که شما درخواست اپلیکیشن وب ویو به ما بدهید آرت آرک همه اپلیکیشن ها را بصورت نیتیو طراحی می کند و باز هم بسته به خواسته شما در دو نسخه اندروید و آی او اس ارائه می دهد. نسخه های وب ویو را غالبا نمی توانید در استورهای اپلیکیشن آپلود کنید اما تمامی نسخه های ارائه شده توسط ما در استورهای مختلف آپلود خواهد شد.

خیر، ما بسته به نیاز و خواسته شما اپلیکیشن را به شما تحویل خواهیم داد.

شما می توانید در قسمت رزرو مشاوره بخش طراحی اپلیکیشن درخواست مشاوره ثبت کنید و درخواست های خود را بصورت کامل با ما به اشتراک بگذارید. پس از بررسی دقیق، “آرت آرک” بهترین پلن را به شما پیشنهاد خواهد داد.

در پلن های مختلف پشتیبانی متفاوت است اما به طور معمول پشتیبانی بصورت 1 ماه ارائه خواهد شد.در طول این زمان اگر اپلیکیشن شما نیاز به آپدیت داشته باشد در کمترین زمان توسط تیم ما انجام خواهد شد و در اختیار شما قرار خواهد گرفت. توجه داشته باشید تمامی اپلیکیشن هایی که توسط ما طراحی می شود قابلیت توسعه و افزودن امکانات جدید را خواهند داشت و افزودن امکان جدید جزو خدمات رایگان نیست و آن امکان به خصوص به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد.
بله، اگر تمایل داشته باشید علاوه بر لینک مستقیم اندروید در استورهای مختلف آپلود شود این کار در سریع ترین زمان ممکن در گوگل پلی و استورهای اپل ایرانی مثل سیبچه،آی اپس و … با توجه به شرایط و قوانین هر استور قرار خواهد گرفت.